HESABIM

E-Posta

Şifre
guvenlik

K.SIRALAMA

# K Kullanıcı Adı Hayatta Kalma
1. CANKI 6132429
2. JohnyWick 5433584
3. xAndrewL1ncoLnx 4630067
4. AYBERKJEWEL 4477219
5. METEREYiZ 4363725
6. MovesLike 3990886
7. MORBIDANGEL 3941819
8. GARGAROV 3641888
9. BRAVEDEAD 3615103
10. hellayes 3371312
11. Target159 3089493
12. RainBoy 3015705
13. o11BENEdict 2904184
14. MrBoooom 2898616
15. Bacorama 2856221

BUGÜN AKAN KAN

# K Kullanıcı Adı Akıttığı Kan
1. JohanSSonS 15
2. Theused 14
3. UntpLeax1 14
4. OrhaNkocak 12
5. ycandemir 10
6. enes12 9
7. itemciii 9
8. VSSTIME 9
9. RexTrey 8
10. Ac1m4s12z 8

BU HAFTA AKAN KAN

# K Kullanıcı Adı Akıttığı Kan
1. ycandemir 342
2. GARGAROV 179
3. LoveHard 152
4. ERDEM88 136
5. TEKYIYENEXA 129
6. METEREYiZ 121
7. DaimonIsBest 106
8. Nukleus 100
9. AirShot 96
10. SON1TklaS 94

CANLI DESTEK

LiveZilla Live Chat Software


SİTE İSTATİSTİK


Yeni Klan Seref Sistemi Aktif!21.05.2015

- #RigorZ Klan Seref Sistemi Hayirli Olsun! - Iste simdi iyi olan kazanacak! Klan Seref sistemini en iyi sekilde degerlendirmeniz için size tüyolar vermek istedik: - Klana güvendiginiz ve [Devamını gör]

RigorZ Muhtesem Yenilik21.05.2015

## Tüm klanlar sifirlandi, Klan Serefi sistemi getirildi! (Detaylar asagida) ## Karakter ekrani tamamen degistirildi. ## Aw Magnum, eski sesine kavustu. ## Antihile güncellemesi [Devamını gör]

RigorZ Google Play Store'da20.05.2015

#RigorZ Her Yerde!

Android isletim sistemi bulunan telefonunuzdan Google Play Store'a girerek, "RigorZ" kelimesini aratip uygulamamizi indirebilirsiniz. 

Bu

[Devamını gör]

1.Klan Turnuvasi01.05.2015

#RigorZ 1. KLAN TURNUVASI -

 

Merhaba RigorZ oyunculari!

 

1-2-3 Mayista yapilacak 1. Klan turnuvasi hakkinda detayli bilgiler

[Devamını gör]

23 Nisan Indirimi23.04.2015

23 Nisan Persembe günü marketteki çogu üründe NET %50 Indirim [Devamını gör]

Meydan Savasi21.02.2015

RigorZ Takim Savaslari

Etkinlik Adi: Meydan Savasi (Smallwar)

Etkinlik Zamani: 22.02.2015 Pazar 16:00

Etkinlik Basvuru: www.RigorZ.com adresine giris [Devamını gör]

Bugun Akan Kan Etkiligi08.02.2015

RigorZ Oyunculari!

Bugün, sitemizdeki 'BUGÜN AKAN KAN' siralamasinda dereceye giren oyunculara ödüller verilecektir!

Ödüller

1. 3.000

[Devamını gör]


12
Grup kurman hayatta kalmanı kolaylaştıracaktır.
İSTATİSTİKLER

İstatistikler
Toplam Hesap292,852
Toplam Karakter452,843
Toplam Takım328
Toplam Eşya2,858,549
Toplam Öldürülen Zombi79,413,731
Toplam Öldürülen Sivil2,036,733
Toplam Öldürülen Haydut3,040,903

KLAN SIRALAMASI

# Klan Adı Klan Şerefi
1. LiveForKill 246530
2. DeathBlow 104720
3. GLORYTR 90320
4. SOULMATE 74290
5. IcaruS 56215
6. King Of The COLORADO 40700
7. ELİTE TEAM TR 38135
8. WhoisPowerFull 29415
9. SCORPIONS 28355
10. FIGHT FOR FREEDOM 26590
11. SUSPECT İNSİDE 23210
12. ASSASINSTEAM 21600
13. 4JUSTICE 21210
14. REVENGERS 17745
15. Punisher Gaming 17105
16. WECrushMate 15970
17. LordsOfTheDeath 14735
18. ExecuteOrder66 12160
19. THEORDER 10150
20. PANDAPOWER 9750

ETKİNLİK TAKVİMİ


PREMIUM KAFE



FACEBOOK