HESABIM

E-Posta

Şifre
guvenlik

K.SIRALAMA

# K Kullanıcı Adı Hayatta Kalma
1. CANKI 6111394
2. JohnyWick 5427351
3. TekAtandaryld1x 4550880
4. DWTCNardeus 4473777
5. METEREYiZ 4282644
6. MORBIDANGEL 3924947
7. MovesLike 3884603
8. GARGAROV 3577090
9. BRAVEDEAD 3561168
10. hellayes 3352239
11. Target159 3066679
12. RainBoy 3004025
13. o11BENEdict 2903886
14. Boooom 2868278
15. Bacorama 2841105

CANLI DESTEK

LiveZilla Live Chat Software


SİTE İSTATİSTİK


Yeni Klan Seref Sistemi Aktif!21.05.2015

- #RigorZ Klan Seref Sistemi Hayirli Olsun! - Iste simdi iyi olan kazanacak! Klan Seref sistemini en iyi sekilde degerlendirmeniz için size tüyolar vermek istedik: - Klana güvendiginiz ve [Devamını gör]

RigorZ Muhtesem Yenilik21.05.2015

## Tüm klanlar sifirlandi, Klan Serefi sistemi getirildi! (Detaylar asagida) ## Karakter ekrani tamamen degistirildi. ## Aw Magnum, eski sesine kavustu. ## Antihile güncellemesi [Devamını gör]

RigorZ Google Play Store'da20.05.2015

#RigorZ Her Yerde!

Android isletim sistemi bulunan telefonunuzdan Google Play Store'a girerek, "RigorZ" kelimesini aratip uygulamamizi indirebilirsiniz. 

Bu

[Devamını gör]

1.Klan Turnuvasi01.05.2015

#RigorZ 1. KLAN TURNUVASI -

 

Merhaba RigorZ oyunculari!

 

1-2-3 Mayista yapilacak 1. Klan turnuvasi hakkinda detayli bilgiler

[Devamını gör]

23 Nisan Indirimi23.04.2015

23 Nisan Persembe günü marketteki çogu üründe NET %50 Indirim [Devamını gör]

Meydan Savasi21.02.2015

RigorZ Takim Savaslari

Etkinlik Adi: Meydan Savasi (Smallwar)

Etkinlik Zamani: 22.02.2015 Pazar 16:00

Etkinlik Basvuru: www.RigorZ.com adresine giris [Devamını gör]

Bugun Akan Kan Etkiligi08.02.2015

RigorZ Oyunculari!

Bugün, sitemizdeki 'BUGÜN AKAN KAN' siralamasinda dereceye giren oyunculara ödüller verilecektir!

Ödüller

1. 3.000

[Devamını gör]


12
Öldürdüğün zombilerden kazandığın XP'ler ile Yetenek Ağacı'nı geliştirebilirsin.
İSTATİSTİKLER

İstatistikler
Toplam Hesap290,912
Toplam Karakter449,694
Toplam Takım246
Toplam Eşya2,827,903
Toplam Öldürülen Zombi78,132,964
Toplam Öldürülen Sivil2,068,426
Toplam Öldürülen Haydut3,119,068

KLAN SIRALAMASI

# Klan Adı Klan Şerefi
1. LiveForKill 245740
2. DIEWATCH 123310
3. Killzone 73675
4. CHOOSENKİLLERS 67265
5. IcaruS 64965
6. SOULMATE 61515
7. ELİTE TEAM TR 37895
8. Punisher Gaming 31710
9. ASSASINSTEAM 29055
10. WhoisPowerFull 25330
11. SUSPECT İNSİDE 24715
12. GLORYTR 20650
13. ExecuteOrder66 18145
14. REVENGERS 17745
15. BLUEMOON 14735
16. WECrushMate 10635
17. FIGHT FOR FREEDOM 10045
18. PANDAPOWER 9530
19. ComeOnEveryBady 9085
20. KİNGSTORE 8520

ETKİNLİK TAKVİMİ


PREMIUM KAFE



FACEBOOK