Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. 4shannara 0 2606806
2. Killzone 0 2239188
3. Cloudnine 14355 2238554
4. RavenBrotherhoods 60 2153545
5. FEARWOOW 250 2151017
6. FLEXISPORT 51250 1838684
7. ELİTE TEAM TR 150 1725935
8. WeLcomeToJustice 17020 956028
9. ChicagoBulls 500 867901
10. SCORPIONS 30120 610392
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14740017
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769953
3. vallanebilim vallanebilim 11564506
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9592579
5. SIDDIK SIDDIK 8819449
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6845297
10. HBIC HBIC 6817191
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap672,499
ikarakterToplam Karakter839,488
itakimToplam Takım3,689
iesyaToplam Eşya786,968
izombiToplam Öldürülen Zombi263,675,732
isivilToplam Öldürülen Sivil5,115,529
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,952,523

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 7
2. xALBAYIM xALBAYIM 5
3. CrevaS CrevaS 5
4. POLINAWASBLESSED POLINAWASBLESSED 4
5. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 3
6. TheDarKMoreTR TheDarKMoreTR 2
7. YUCEBOKASKINADUR YUCEBOKASKINADUR 2
8. BABANONZI BABANONZI 2
9. MARVEROV MARVEROV 2
10. 1968MACR0 1968MACR0 1

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. KARAKUTU1 KARAKUTU1 257  
2. TheDarKMoreTR TheDarKMoreTR 245  
3. CrevaS CrevaS 238  
4. Cio Cio 208  
5. alinaboz alinaboz 196  
6. looyha36 looyha36 176  
7. HOOOOPPPPBAAALAA HOOOOPPPPBAAALAA 101  
8. VegaBondWarrior VegaBondWarrior 73  
9. DodgeNitro DodgeNitro 71  
10. DMTRXJOKER DMTRXJOKER 67  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
ASDSADSADASDAS12 YARDIM_CAGRISI_KUFUR
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
wretertertw TICARET
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.