Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4165701
2. FLEXISPORT 72120 3461402
3. RavenBrotherhoods 10 3146842
4. WarLogs 750 2084346
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1421410
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1163975
10. JOXELANGER 3415 860219
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15227302
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. vallanebilim vallanebilim 11594924
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167552
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6987476
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,190
ikarakterToplam Karakter841,120
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya813,755
izombiToplam Öldürülen Zombi265,229,784
isivilToplam Öldürülen Sivil5,333,964
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,011,558

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. m4ltoz m4ltoz 4
2. ExElit ExElit 3
3. Cio Cio 2
4. CIVCIVMACRO CIVCIVMACRO 2
5. tcali tcali 2
6. MERCEDESC200 MERCEDESC200 2
7. T4SS4KHSSN T4SS4KHSSN 1
8. ComeBackcINAREXE ComeBackcINAREXE 1
9. ZEDXX ZEDXX 1
10. sadsafwqdqwdsad sadsafwqdqwdsad 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 218  
2. m4ltoz m4ltoz 171  
3. BenAydiN123 BenAydiN123 86  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 73  
5. DARVEN DARVEN 31  
6. o0o o0o 27  
7. QUARDAYS QUARDAYS 25  
8. SemihKUBAT SemihKUBAT 24  
9. tcali tcali 22  
10. mami96 mami96 22  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.