Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49070 4034338
2. FLEXISPORT 71935 3326256
3. RavenBrotherhoods 10 3141485
4. WarLogs 750 2074474
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1419429
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1162666
10. JOXELANGER 4000 860121
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15222593
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. vallanebilim vallanebilim 11590117
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167552
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6980892
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,142
ikarakterToplam Karakter841,059
itakimToplam Takım3,702
iesyaToplam Eşya813,177
izombiToplam Öldürülen Zombi265,209,125
isivilToplam Öldürülen Sivil5,325,745
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,006,474

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 32
2. QUARDAYS QUARDAYS 25
3. m4ltoz m4ltoz 18
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 14
5. ERENWOWWxMASTER ERENWOWWxMASTER 13
6. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 10
7. Extraction Extraction 9
8. LAZXOKANSARCAN LAZXOKANSARCAN 9
9. KFC KFC 8
10. CIVCIVMACRO CIVCIVMACRO 8

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 191  
2. m4ltoz m4ltoz 133  
3. BenAydiN123 BenAydiN123 60  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 55  
5. BIack BIack 43  
6. DARVEN DARVEN 31  
7. QUARDAYS QUARDAYS 25  
8. o0o o0o 25  
9. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 21  
10. Chyres Chyres 21  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. BloodAngel1 165 72 KillZone
2. SPEEDKILLER 141 56 FLEXISPORT
3. TEKATANSUPHAN 109 69 BERITANGAMING
4. SUICIDEBOYS 105 93 DiSCRiMiNATED
5. EMEKLIMARESAL 90 82 LORDOFTHELOTUS
6. Unbeiten 87 69 UCLU
7. Adem96 86 69 FLEXISPORT
8. 15 80 48 LORDOFTHELOTUS
9. MaddoXEfsaneTR 76 71 FEARWOOW
10. SAINTGOBAIN 74 89 WeLcomeToJustice

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR
tAHOK Reklam
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.