Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 32400 3389676
2. Snakes 8120 3208165
3. NexaREIGN 230 2587927
4. ChicagoBulls 750 2319805
5. RAZECREW 70 2207835
6. YouLegendHave 250 2018372
7. FEARWOOW 250 1871583
8. READY4WAR 17730 1469863
9. UntouchableS 3250 1168585
10. Blood Brothers 5755 788079
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15600414
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14007687
3. Dozdoroz Dozdoroz 11748987
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9628206
5. SIDDIK SIDDIK 8914622
6. Prometheuis Prometheuis 8099258
7. PriSoners PriSoners 7398536
8. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7221012
9. EltrYeur EltrYeur 7146611
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap676,284
ikarakterToplam Karakter843,805
itakimToplam Takım3,726
iesyaToplam Eşya874,127
izombiToplam Öldürülen Zombi268,041,735
isivilToplam Öldürülen Sivil5,713,078
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,123,818

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 27
2. Cio Cio 27
3. CANIMALLAHIM CANIMALLAHIM 22
4. SantaGoogle SantaGoogle 20
5. ViteazFTW ViteazFTW 16
6. PrometheIuis PrometheIuis 15
7. lArthur lArthur 15
8. INFINITYELEVATE INFINITYELEVATE 14
9. 11111111111111ll 11111111111111ll 9
10. KaptanSalazar KaptanSalazar 9

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. PrometheIuis PrometheIuis 355  
2. Op4P1 Op4P1 329  
3. Cio Cio 246  
4. INFINITYELEVATE INFINITYELEVATE 214  
5. Andromache Andromache 182  
6. zDARKFORCE zDARKFORCE 171  
7. TAZ TAZ 161  
8. StoRanBack StoRanBack 122  
9. Santauiras Santauiras 107  
10. ISIMY0KK ISIMY0KK 71  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
orkuncivanoglu RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
FilipNovak RZ_OTO_BAN_SYSTEM
123123312dd RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) Sistem_Ban
Hreldes RZ_OTO_BAN_SYSTEM
ZOOMULLAH Ticaret
(ISIM YOK) Sistem_Ban


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.