Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FEARWOOW 260 4257717
2. NexaREIGN 450 3214839
3. ALLIGATORARMY 0 2658839
4. Kaedwen 250 2493926
5. SCAN 0 2175923
6. Snakes 60 1228112
7. LOOT 0 1041018
8. vandal 250 701270
9. KAUSESTORTSCLUB 0 588669
10. KIRMIZITAKIm 750 581197
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15653308
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14094813
3. MrDosep MrDosep 11885190
4. m4ltoz m4ltoz 9096446
5. SvENA SvENA 9052496
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7219237
8. SPY SPY 6926033
9. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
10. AsteriksTR AsteriksTR 6906111
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap679,988
ikarakterToplam Karakter847,678
itakimToplam Takım3,771
iesyaToplam Eşya955,686
izombiToplam Öldürülen Zombi271,904,165
isivilToplam Öldürülen Sivil6,259,354
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,271,899

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Wh0IAM Wh0IAM 19
2. SHLEBYY SHLEBYY 9
3. KatilMustafa1905 KatilMustafa1905 4
4. TTYouLoST4TT TTYouLoST4TT 4
5. ADAMOLDUAMINAKYM ADAMOLDUAMINAKYM 4
6. yusufbaba3131 yusufbaba3131 3
7. Olehoooooooooooo Olehoooooooooooo 3
8. HJONKLER HJONKLER 2
9. ACIATIYORUM ACIATIYORUM 2
10. DAX DAX 2

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. DAX DAX 43  
2. KRKENS KRKENS 39  
3. Wh0IAM Wh0IAM 19  
4. ACIATIYORUM ACIATIYORUM 17  
5. SHLEBYY SHLEBYY 16  
6. ForgiveGod ForgiveGod 16  
7. LOOYHA LOOYHA 11  
8. kemalwooow kemalwooow 10  
9. KatilMustafa1905 KatilMustafa1905 10  
10. CimbomluMustafa CimbomluMustafa 10  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. xHADESONFIRE 116 58 DiSCRiMiNATED
2. xLaviniax 105 69 fourdeathblow
3. BLACKKINGDOM 84 76
4. GsMustafa1905 62 34 FEARWOOW
5. Ozzie820 51 58
6. TheBaysaner 49 33 Snakes
7. Griffin590 45 54 fourdeathblow
8. kadirnaghttr 41 37 ROMAKRALIYETI
9. CcCHUNTERCcC 41 33 KISSONYOURTONGUE
10. RealMarjinalTR 41 24 vandal

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
sleepwalker4 Sistem_Ban
zerogaming Sistem_Ban
LasVeGasTokyo Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
v213v123v Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
wvqeqwve Sistem_Ban
(ISIM YOK) RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) RZ_OTO_BAN_SYSTEM
cwqeqcweqw RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.