Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4126009
2. FLEXISPORT 71935 3424071
3. RavenBrotherhoods 10 3145245
4. WarLogs 750 2084346
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1421410
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1162888
10. JOXELANGER 3415 860219
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15224843
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. vallanebilim vallanebilim 11592887
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167552
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6983666
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,171
ikarakterToplam Karakter841,093
itakimToplam Takım3,703
iesyaToplam Eşya813,284
izombiToplam Öldürülen Zombi265,220,181
isivilToplam Öldürülen Sivil5,328,360
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,007,115

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 23
2. m4ltoz m4ltoz 17
3. SemihKUBAT SemihKUBAT 9
4. OLUMCUL590 OLUMCUL590 7
5. CARSON CARSON 5
6. ComeBackcINAREXE ComeBackcINAREXE 4
7. ERENWOWWxMACRO ERENWOWWxMACRO 3
8. T4SS4KHSSN T4SS4KHSSN 3
9. zombiekiler54 zombiekiler54 2
10. BenAydiN123 BenAydiN123 2

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 218  
2. m4ltoz m4ltoz 165  
3. BenAydiN123 BenAydiN123 76  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 72  
5. DARVEN DARVEN 31  
6. o0o o0o 27  
7. QUARDAYS QUARDAYS 25  
8. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 21  
9. Chyres Chyres 21  
10. RedWizard RedWizard 21  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. TISS 38 19
2. SpeedyGonzal4S 38 22 UCLU
3. Adem96 31 24 FLEXISPORT
4. MaddoXEfsaneTR 27 23
5. Bugcuu 25 8
6. EMEKLIMARESAL 19 22 LORDOFTHELOTUS
7. XTheYunusTR 17 15
8. NAMESISWARRIYOR 15 19
9. xxPoseydion41xx 13 8
10. WINSTONDARKBLUE 11 25

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.