Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4536959
2. FLEXISPORT 72120 3998313
3. RavenBrotherhoods 10 3161520
4. WarLogs 750 2105487
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1429662
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1164369
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15244378
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11617033
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6998707
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,295
ikarakterToplam Karakter841,221
itakimToplam Takım3,705
iesyaToplam Eşya814,790
izombiToplam Öldürülen Zombi265,279,565
isivilToplam Öldürülen Sivil5,335,585
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,007,835

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. BIack BIack 75
2. BenAydiN123 BenAydiN123 56
3. Cio Cio 34
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 32
5. 19X 19X 28
6. JK JK 27
7. SU1CIDE SU1CIDE 24
8. GODEX GODEX 19
9. Herzegovina Herzegovina 18
10. KARAKUTU2 KARAKUTU2 11

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 144  
2. BIack BIack 144  
3. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 127  
4. BenAydiN123 BenAydiN123 125  
5. Cio Cio 124  
6. m4ltoz m4ltoz 108  
7. JK JK 60  
8. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 54  
9. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 42  
10. Herzegovina Herzegovina 35  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. fnpskullx 129 79
2. JackWrestler590 119 67 KingofTheJungle
3. o0o 92 80
4. MrLegolas 79 76 KingofTheJungle
5. salih591 73 74
6. xxPoseydion41xx 73 56
7. EMEKLIMARESAL 62 49 LORDOFTHELOTUS
8. SpeedyGonzal4S 62 65 SwenlyCenturies
9. DareDwill 58 62 READY4WAR
10. Bugcuu 57 67 BOOMSHOTS

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
F534T5342634 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MSTAFA1617 CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.