Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ALLIGATORARMY 0 9516740
2. DiSCRiMiNATED 5185 9347248
3. FEARWOOW 250 8100822
4. fourdeathblow 55 7979932
5. Snakes 46005 7685021
6. ChicagoBulls 3580 5311445
7. FUZZSIMULATOR 45135 5262176
8. Blood Brothers 11215 4004212
9. RESIDENCE 2730 3964766
10. PHANTOM 0 3338724
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15676034
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14512032
3. MrDosep MrDosep 11886495
4. PashaWizard PashaWizard 9841456
5. SvENA SvENA 9052985
6. AystiSeftali AystiSeftali 7408161
7. PriSoners PriSoners 7399551
8. EltrYeur EltrYeur 7222663
9. cre cre 7214500
10. Beytullah09 Beytullah09 7072452
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap681,944
ikarakterToplam Karakter849,592
itakimToplam Takım3,785
iesyaToplam Eşya984,458
izombiToplam Öldürülen Zombi273,572,864
isivilToplam Öldürülen Sivil6,566,601
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,341,947

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. NEVEROVIC590 NEVEROVIC590 51
2. OCTIMUS OCTIMUS 50
3. yuesoercuen yuesoercuen 45
4. cre cre 36
5. LAZXOKANSARCAN LAZXOKANSARCAN 30
6. NANOHUNTERS NANOHUNTERS 27
7. AHMETATABERK AHMETATABERK 20
8. JerryRobinson JerryRobinson 19
9. STURGGLEe STURGGLEe 16
10. BENBILAL321 BENBILAL321 14

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. NEVEROVIC590 NEVEROVIC590 149  
2. OCTIMUS OCTIMUS 130  
3. ABDULCABBAR31 ABDULCABBAR31 95  
4. cre cre 88  
5. yuesoercuen yuesoercuen 88  
6. NANOHUNTERS NANOHUNTERS 85  
7. Neotra Neotra 63  
8. LAZXOKANSARCAN LAZXOKANSARCAN 61  
9. CrasHofCinnet CrasHofCinnet 35  
10. BENBILAL321 BENBILAL321 29  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. MOSSBERGTANRISI 150 74 DiSCRiMiNATED
2. SHATU 124 54 RESIDENCE
3. JEAXE 118 74 RESIDENCE
4. JackHammer 105 80 RESIDENCE
5. iClanRequix 90 79 nexa
6. Osprey 78 74
7. ONUCOKSEVIYORUM 76 38
8. ONRZCN 75 68 RESIDENCE
9. xKadirWooW 73 64 FDFDSADFASASD
10. SNKEXGECEMAVISI 71 97 Snakes

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
3123124123123131 BUG
dira22 ILLEGAL PROGRAM
INFLAMESV1 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
kekelendin Sistem_Ban
FIRAT1234 Sistem_Ban
vChuppa INCELEME
RolerCOASTER INCELEME
YUSUFCANERDOGAN RZ_OTO_BAN_SYSTEM
Strangerqq Sistem_Ban
RTXG59 Sistem_Ban


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.