Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FEARWOOW 260 4241570
2. NexaREIGN 450 3214839
3. ALLIGATORARMY 0 2658839
4. Kaedwen 250 2465519
5. SCAN 0 2175923
6. Snakes 60 1221958
7. LOOT 0 1041018
8. vandal 250 666119
9. KIRMIZITAKIm 750 581197
10. KAUSESTORTSCLUB 0 570695
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15653308
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14094813
3. MrDosep MrDosep 11885190
4. m4ltoz m4ltoz 9096446
5. SvENA SvENA 9052496
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7219237
8. SPY SPY 6926033
9. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
10. AsteriksTR AsteriksTR 6906111
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap679,988
ikarakterToplam Karakter847,678
itakimToplam Takım3,771
iesyaToplam Eşya955,686
izombiToplam Öldürülen Zombi271,904,165
isivilToplam Öldürülen Sivil6,259,354
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,271,899

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. DAX DAX 2
2. ACIATIYORUM ACIATIYORUM 0
3. KISSMY KISSMY 0
4. FreezenDooM FreezenDooM 0
5. forex21 forex21 0
6. SOVYETLER SOVYETLER 0
7. ahmetgsgsgsgs ahmetgsgsgsgs 0
8. leameboy590 leameboy590 0
9. KANGREEN KANGREEN 0
10. batuflex batuflex 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. DAX DAX 43  
2. KRKENS KRKENS 39  
3. BABA31KE BABA31KE 30  
4. ForgiveGod ForgiveGod 16  
5. ACIATIYORUM ACIATIYORUM 15  
6. LOOYHA LOOYHA 11  
7. kemalwooow kemalwooow 10  
8. CimbomluMustafa CimbomluMustafa 10  
9. Agitator Agitator 9  
10. ELlTESUPHAN ELlTESUPHAN 8  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
sleepwalker4 Sistem_Ban
zerogaming Sistem_Ban
LasVeGasTokyo Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
v213v123v Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
wvqeqwve Sistem_Ban
(ISIM YOK) RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) RZ_OTO_BAN_SYSTEM
cwqeqcweqw RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.