Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. HEALLOLY 104245 520763
2. LiveForKill 90820 40785
3. ASSASINSTEAM 80010 395248
4. DiSCRiMiNATED 77375 4117457
5. FLEXISPORT 65130 8079250
6. SCOOTCRiminal 60970 5284126
7. SANCAK 57410 1801026
8. ATATÜRKİYE 52490 2337701
9. WhatTheFuck 50750 312010
10. TwilightWolves 46960 98346
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. GARGAROV GARGAROV 13181572
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 12265633
3. Zuuuuuuuuhhaaa Zuuuuuuuuhhaaa 11011117
4. JeanGrey JeanGrey 9100757
5. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 8862232
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. BlackDewil BlackDewil 6139305
8. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6138539
9. EltrYeur EltrYeur 6096117
10. VIKTOR35 VIKTOR35 6061182
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap651,424
ikarakterToplam Karakter820,229
itakimToplam Takım3,798
iesyaToplam Eşya6,551,970
izombiToplam Öldürülen Zombi255,106,751
isivilToplam Öldürülen Sivil3,819,093
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,355,404

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. YAMYAMKOCBEY YAMYAMKOCBEY 2
2. LUXTAR LUXTAR 2
3. QUSE590 QUSE590 1
4. GTX1060 GTX1060 1
5. xPOSEYDIONx xPOSEYDIONx 0
6. MalzemeSorumlusu MalzemeSorumlusu 0
7. MaxPayne5 MaxPayne5 0
8. GamerXQueen GamerXQueen 0
9. SeytanBecaon SeytanBecaon 0
10. reepin reepin 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Brksh0OT Brksh0OT 105    
2. KingLANCELOT KingLANCELOT 104    
3. Magnate4Justice Magnate4Justice 63    
4. MUHASEBEUZMANI MUHASEBEUZMANI 59    
5. MakeADifference MakeADifference 30    
6. YAMYAMKOCBEY YAMYAMKOCBEY 29    
7. LOOYHA36 LOOYHA36 12    
8. YILANKNIGHT YILANKNIGHT 12    
9. leriy4 leriy4 12    
10. JxSepultar JxSepultar 11    

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. COLLO36 465 207 FLEXISPORT
2. gb11 315 163 FLEXISPORT
3. SEDASAYAN 243 128 FLEXISPORT
4. METADOX 238 168 STOROFLIYT
5. ARDOZAmaster 215 128 STOROFLIYT
6. AriusMasteR 213 208
7. LUXTAR 206 167
8. VALIBEY06 201 121
9. CREVAS 201 110 DiSCRiMiNATED
10. RedWizard 191 128 FLEXISPORT

BANLANANLAR

S. OYUNCU NEDEN
1. STANDOFF RZ_OTO_BAN_SYSTEM
2. DarkBoy54 bug son
3. IIIILLLIILILLIIL bugson
4. LaleDerKenAbi bug
5. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
6. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7. B00MChristopher Sistem_Ban
8. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
9. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
10. yarramcokuzun RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.