Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ChicagoBulls 1575 673562
2. AssasinBullet 250 433156
3. ASLANBEDELODETIR 0 397287
4. NexaREIGN 10 384987
5. FLEXISPORT 58665 176806
6. AwpGaming 2695 173152
7. ASSASINSTEAM 85810 156585
8. LORDOFTHELOTUS 39385 128921
9. REHA ESPORTS CLUB 21165 90939
10. Snakes 830 80498
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15249863
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11646236
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. SinirlenmeKadir SinirlenmeKadir 7246507
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7027822
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,760
ikarakterToplam Karakter841,662
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya823,862
izombiToplam Öldürülen Zombi265,536,276
isivilToplam Öldürülen Sivil5,382,829
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,022,174

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 19
2. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 18
3. TORBAC1 TORBAC1 7
4. ARE2UN ARE2UN 7
5. ZINQ ZINQ 5
6. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 5
7. EMEKLIMARESAL EMEKLIMARESAL 5
8. MrDosep MrDosep 5
9. BloodAngel1 BloodAngel1 4
10. KUROKY KUROKY 4

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 200  
2. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 191  
3. cre cre 188  
4. BloodAngel1 BloodAngel1 115  
5. DexterV DexterV 96  
6. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 92  
7. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 86  
8. MaDaFakKk MaDaFakKk 80  
9. xFrankCastle xFrankCastle 76  
10. Op4P1 Op4P1 63  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
PauloDybaLa RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
CJxQwtExpertSNIP Inceleme


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.