Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4294664
2. FLEXISPORT 72120 3732404
3. RavenBrotherhoods 10 3156489
4. WarLogs 750 2105123
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1422735
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1163975
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15227302
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11596255
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6991101
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,218
ikarakterToplam Karakter841,151
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya814,006
izombiToplam Öldürülen Zombi265,243,062
isivilToplam Öldürülen Sivil5,333,591
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,009,495

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. mami96 mami96 40
2. SemihKUBAT SemihKUBAT 37
3. JohnnnyBravo JohnnnyBravo 36
4. Andromache Andromache 29
5. Windex Windex 27
6. LAZXOKANSARCAN LAZXOKANSARCAN 16
7. ARCHIEST ARCHIEST 15
8. LAZXYILDIRAY LAZXYILDIRAY 15
9. flyemirates flyemirates 14
10. LATSTAR LATSTAR 14

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 251  
2. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 158  
3. SemihKUBAT SemihKUBAT 126  
4. BenAydiN123 BenAydiN123 124  
5. mami96 mami96 75  
6. JohnnnyBravo JohnnnyBravo 73  
7. BIack BIack 39  
8. Windex Windex 39  
9. BEKLEMEYAPMA BEKLEMEYAPMA 36  
10. Cio Cio 35  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. EMEKLIMARESAL 144 69 LORDOFTHELOTUS
2. Confrontation 98 94 ChicagoBulls
3. nazdarovya 94 79 LORDOFTHELOTUS
4. ZINQ 88 56
5. AdiosWaowwwww 84 57 FLEXISPORT
6. ExElit 83 60 SwenlyCenturies
7. SpeedyGonzal4S 76 74 SwenlyCenturies
8. MIsIrTanrIsISepo 75 48
9. AlzheimerRamazaN 73 54
10. AmandaCerrY 67 78

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.