Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4353854
2. FLEXISPORT 72120 3799568
3. RavenBrotherhoods 10 3156489
4. WarLogs 750 2105390
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1428178
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1163994
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15231041
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11605811
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6994101
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,251
ikarakterToplam Karakter841,181
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya813,852
izombiToplam Öldürülen Zombi265,254,836
isivilToplam Öldürülen Sivil5,337,034
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,010,124

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 52
2. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 47
3. m4ltoz m4ltoz 37
4. BenAydiN123 BenAydiN123 36
5. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 27
6. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 26
7. Cio Cio 25
8. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 22
9. ERENWOWWxMACRO ERENWOWWxMACRO 18
10. BIack BIack 14

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 52  
2. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 47  
3. m4ltoz m4ltoz 37  
4. BenAydiN123 BenAydiN123 36  
5. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 27  
6. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 26  
7. Cio Cio 25  
8. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 22  
9. ERENWOWWxMACRO ERENWOWWxMACRO 18  
10. MaDaFakKk MaDaFakKk 14  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. CokUZGUNUM 109 74
2. EMEKLIMARESAL 89 81 LORDOFTHELOTUS
3. xxPoseydion41xx 88 90
4. SUICIDEBOYS 84 71 DiSCRiMiNATED
5. SpeedyGonzal4S 83 83 SwenlyCenturies
6. zRengaR 83 36
7. Adem96 82 64 FLEXISPORT
8. MrDosep 82 67 LORDOFTHELOTUS
9. Confrontation 81 101 ChicagoBulls
10. Katsumotoo 80 65 LiveForKill

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.