Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. NexaREIGN 250 3155335
2. ChicagoBulls 0 2526107
3. REHA ESPORTS CLUB 19550 1462147
4. WallOfTheKing 150 1390203
5. READY4WAR 2905 1213260
6. FEARWOOW 250 870995
7. WeAreHeaR 0 782288
8. Blood Brothers 13845 690342
9. AwpGaming 2695 607124
10. RELAXGOODBYE 3300 551031
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15282493
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13848996
3. MrDosep MrDosep 11666425
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. Lozenburg Lozenburg 7477540
7. PriSoners PriSoners 7398536
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7066020
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap675,496
ikarakterToplam Karakter842,477
itakimToplam Takım3,717
iesyaToplam Eşya840,705
izombiToplam Öldürülen Zombi266,105,704
isivilToplam Öldürülen Sivil5,473,302
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,047,588

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. PURPLEHAZEEE PURPLEHAZEEE 34
2. AskerArda AskerArda 32
3. xxKAT1Lxx xxKAT1Lxx 25
4. THEMorreq THEMorreq 24
5. CrevaS CrevaS 16
6. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 14
7. Beytullah09 Beytullah09 13
8. COLLO36 COLLO36 10
9. BarbaraaPalvin BarbaraaPalvin 8
10. DareDewiL1 DareDewiL1 6

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ULTRABEAST ULTRABEAST 124  
2. BarbaraaPalvin BarbaraaPalvin 123  
3. COLLO36 COLLO36 79  
4. PURPLEHAZEEE PURPLEHAZEEE 59  
5. EMEKLIMARESAL EMEKLIMARESAL 55  
6. DareDewiL1 DareDewiL1 54  
7. CrevaS CrevaS 54  
8. ITFSAGOLSUNV2 ITFSAGOLSUNV2 54  
9. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 53  
10. STORANBACKISREAL STORANBACKISREAL 50  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
ZeyroxDD CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
Elwind1 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
qwetqwetqwte BUG


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.