Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4415687
2. FLEXISPORT 72120 3839321
3. RavenBrotherhoods 10 3158993
4. WarLogs 750 2105390
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1428178
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1163994
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15244167
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11616283
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6996449
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,270
ikarakterToplam Karakter841,196
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya814,568
izombiToplam Öldürülen Zombi265,267,570
isivilToplam Öldürülen Sivil5,340,193
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,010,777

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. DareDwill DareDwill 7
2. SPY SPY 5
3. BIack BIack 5
4. Cio Cio 4
5. SADREDDINUMMANNN SADREDDINUMMANNN 3
6. EMREKILINC EMREKILINC 2
7. MaDaFakKk MaDaFakKk 1
8. m4ltoz m4ltoz 1
9. Ccenconsons Ccenconsons 1
10. londangelpro londangelpro 1

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 70  
2. m4ltoz m4ltoz 65  
3. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 54  
4. Cio Cio 49  
5. BenAydiN123 BenAydiN123 36  
6. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 30  
7. JK JK 30  
8. BIack BIack 29  
9. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 27  
10. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 26  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MSTAFA1617 CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.