Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4302013
2. FLEXISPORT 72120 3733236
3. RavenBrotherhoods 10 3156489
4. WarLogs 750 2105169
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1422735
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1163975
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15231041
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11605811
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6994101
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,251
ikarakterToplam Karakter841,181
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya813,852
izombiToplam Öldürülen Zombi265,254,836
isivilToplam Öldürülen Sivil5,337,034
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,010,124

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. m4ltoz m4ltoz 1
2. T4SS4KHSSN T4SS4KHSSN 1
3. pvpkarakter pvpkarakter 0
4. aNGELeye aNGELeye 0
5. xlastrromancex xlastrromancex 0
6. ExTraElit ExTraElit 0
7. nazdarovya nazdarovya 0
8. REGISTAR REGISTAR 0
9. yigitbelasi yigitbelasi 0
10. devileye devileye 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. m4ltoz m4ltoz 1  
2. T4SS4KHSSN T4SS4KHSSN 1  
3. HaiMDaLL HaiMDaLL 0  
4. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 0  
5. xMrDosep xMrDosep 0  
6. MrDosep MrDosep 0  
7. shlyuhavokzalnay shlyuhavokzalnay 0  
8. pvpkarakter pvpkarakter 0  
9. aNGELeye aNGELeye 0  
10. xlastrromancex xlastrromancex 0  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
zerogaming BUG
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.