Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4438515
2. FLEXISPORT 72120 3933115
3. RavenBrotherhoods 10 3161520
4. WarLogs 750 2105487
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1428178
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1164130
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15244167
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11616283
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6996449
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,270
ikarakterToplam Karakter841,196
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya814,568
izombiToplam Öldürülen Zombi265,267,570
isivilToplam Öldürülen Sivil5,340,193
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,010,777

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 47
2. Cio Cio 45
3. BIack BIack 45
4. m4ltoz m4ltoz 37
5. BenAydiN123 BenAydiN123 30
6. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 20
7. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 18
8. Andromache Andromache 17
9. Bosnia Bosnia 13
10. SPY SPY 11

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 120  
2. m4ltoz m4ltoz 101  
3. Cio Cio 90  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 74  
5. BIack BIack 69  
6. BenAydiN123 BenAydiN123 66  
7. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 45  
8. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 42  
9. JK JK 33  
10. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 30  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. CokUZGUNUM 128 62
2. DareDwill 120 46 READY4WAR
3. Katsumotoo 110 54 LiveForKill
4. MaddoXEfsaneTR 106 60 NoContext
5. REWAISBACK 95 38 READY4WAR
6. zRengaR 83 63
7. xxPoseydion41xx 82 62
8. xARDAMOSBER590 72 65
9. Cio 67 71 NoContext
10. TEKEREMEKERE 65 53 WeAreHeaR

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
F534T5342634 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MSTAFA1617 CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.