Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4450414
2. FLEXISPORT 72120 3944450
3. RavenBrotherhoods 10 3161520
4. WarLogs 750 2105487
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1428178
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1164130
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15244378
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11617033
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6998707
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,295
ikarakterToplam Karakter841,221
itakimToplam Takım3,705
iesyaToplam Eşya814,790
izombiToplam Öldürülen Zombi265,279,565
isivilToplam Öldürülen Sivil5,335,585
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,007,835

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Herzegovina Herzegovina 6
2. BoiLers BoiLers 6
3. GODEX GODEX 4
4. o0o o0o 3
5. BenAydiN123 BenAydiN123 3
6. LAURENGERMAN LAURENGERMAN 2
7. Shamara Shamara 2
8. SPY SPY 1
9. m4ltoz m4ltoz 1
10. Ccenconsons Ccenconsons 1

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 120  
2. m4ltoz m4ltoz 107  
3. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 95  
4. Cio Cio 90  
5. BenAydiN123 BenAydiN123 72  
6. BIack BIack 69  
7. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 54  
8. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 42  
9. JK JK 33  
10. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 30  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
F534T5342634 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MSTAFA1617 CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.