Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49070 3782890
2. RavenBrotherhoods 10 3107277
3. FLEXISPORT 71945 3011588
4. WarLogs 750 1972784
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 250 1385639
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1131088
10. JOXELANGER 4000 859400
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15212237
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774320
3. vallanebilim vallanebilim 11584418
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7166483
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6969596
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,094
ikarakterToplam Karakter841,024
itakimToplam Takım3,702
iesyaToplam Eşya812,032
izombiToplam Öldürülen Zombi265,172,496
isivilToplam Öldürülen Sivil5,320,499
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,004,542

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 46
2. m4ltoz m4ltoz 35
3. DARVEN DARVEN 28
4. tcali tcali 20
5. BIack BIack 17
6. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 14
7. BenAydiN123 BenAydiN123 11
8. Phaselis Phaselis 10
9. KFC KFC 9
10. MUZLUWAFFLE MUZLUWAFFLE 9

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 46  
2. m4ltoz m4ltoz 35  
3. DARVEN DARVEN 28  
4. tcali tcali 20  
5. BIack BIack 17  
6. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 14  
7. BenAydiN123 BenAydiN123 11  
8. Phaselis Phaselis 10  
9. KFC KFC 9  
10. MUZLUWAFFLE MUZLUWAFFLE 9  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR
tAHOK Reklam
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.