Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 54675 1810464
2. SCOOTCRiminal 131930 1471953
3. BLUEMOON 31360 1441351
4. ChicagoBulls 775 1423590
5. 3KEEGAMING 25 1189158
6. DiSCRiMiNATED 103290 1156386
7. Killzone 50 886671
8. FEARWOOW 100 868222
9. SCORPIONS 29940 695345
10. UNFORGIVEN 3905 612485
11. ASSASINSTEAM 103415 491005
12. Blood Brothers 15415 419684
13. RavenBrotherhoods 20 334408
14. WarLogs 100 213647
15. kausesportsclub 100 211101
16. Lorasate 0 200431
17. 125tt125tt 75 172991
18. Offline 0 139277
19. SURRUYAL 830 104347
20. BLOODTURKIYE 2870 102395
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. Q Q 14371676
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769204
3. MrDosep MrDosep 11541101
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9563177
5. SIDDIK SIDDIK 8779382
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. EltrYeur EltrYeur 7145971
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6824125
10. Lozenburg Lozenburg 6752619
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap671,704
ikarakterToplam Karakter838,663
itakimToplam Takım3,687
iesyaToplam Eşya775,627
izombiToplam Öldürülen Zombi262,880,069
isivilToplam Öldürülen Sivil4,956,437
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,898,507

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 50
2. KARAKUTU1 KARAKUTU1 49
3. Azadian Azadian 49
4. AYQU AYQU 39
5. ImNEVEROVIC590 ImNEVEROVIC590 37
6. rotin rotin 36
7. GARGAROV GARGAROV 22
8. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 21
9. JRParadox JRParadox 21
10. ImAtakan ImAtakan 21

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 151  
2. KARAKUTU1 KARAKUTU1 121  
3. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 109  
4. Cexika Cexika 105  
5. ImNEVEROVIC590 ImNEVEROVIC590 102  
6. xRAINBOW xRAINBOW 70  
7. Azadian Azadian 69  
8. rotin rotin 68  
9. ImAtakan ImAtakan 54  
10. JRParadox JRParadox 49  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. MultiJet 218 130
2. BESTARIUS 105 66 FEARWOOW
3. LIFEOVER 89 62 FLEXISPORT
4. KAFANPATLADI 89 59 FEARWOOW
5. Cexika 83 52 Offline
6. salih591 77 72 kolwor
7. LEITOO 76 53
8. SANANE321 73 54
9. Astralis 70 49
10. GECEASLANI 64 43 FLEXISPORT

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
manyaksalih590 KUFUR
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.