Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ChicagoBulls 2075 523801
2. NexaREIGN 10 328544
3. ASLANBEDELODETIR 0 297235
4. AssasinBullet 250 203070
5. FLEXISPORT 58665 156928
6. ASSASINSTEAM 85810 151366
7. AwpGaming 2695 147107
8. LORDOFTHELOTUS 39385 128883
9. REHA ESPORTS CLUB 21165 74675
10. Snakes 830 57596
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15248412
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11642278
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. SinirlenmeKadir SinirlenmeKadir 7240302
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7023505
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,725
ikarakterToplam Karakter841,625
itakimToplam Takım3,705
iesyaToplam Eşya823,116
izombiToplam Öldürülen Zombi265,514,632
isivilToplam Öldürülen Sivil5,376,825
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,020,405

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 59
2. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 38
3. DexterV DexterV 36
4. MaDaFakKk MaDaFakKk 33
5. BokErik BokErik 22
6. cre cre 17
7. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 16
8. LAYYLAYYLOM LAYYLAYYLOM 14
9. SHERLOOK SHERLOOK 12
10. OPORDACE OPORDACE 11

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 105  
2. cre cre 72  
3. BloodAngel1 BloodAngel1 64  
4. DexterV DexterV 63  
5. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 62  
6. MaDaFakKk MaDaFakKk 46  
7. SinirlenmeKadir SinirlenmeKadir 43  
8. Op4P1 Op4P1 39  
9. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 37  
10. OYUNUBIRAKIYORUM OYUNUBIRAKIYORUM 35  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. m4ltoz 150 85 NETFLIX
2. h4ydarhaydar 130 62 NexaREIGN
3. Confrontation 114 93 ChicagoBulls
4. MaddoXEfsaneTR 112 72 AssasinBullet
5. EMEKLIMARESAL 112 60 NexaREIGN
6. Shamara 101 72 NetherRealm
7. KELEMPOLIS 97 103 kellerss
8. Y4B4NC1 80 64 NexaREIGN
9. DobermanFurkan 71 71 ChicagoBulls
10. salih591 70 117

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
PauloDybaLa RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
CJxQwtExpertSNIP Inceleme
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.