Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4552064
2. FLEXISPORT 72120 4019115
3. RavenBrotherhoods 10 3161520
4. WarLogs 750 2105487
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1429662
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1164369
10. JOXELANGER 3415 860665
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15245430
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11621440
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167608
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6999859
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,316
ikarakterToplam Karakter841,242
itakimToplam Takım3,706
iesyaToplam Eşya815,389
izombiToplam Öldürülen Zombi265,292,157
isivilToplam Öldürülen Sivil5,337,968
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,008,817

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 41
2. BIack BIack 29
3. MERCEDESC200 MERCEDESC200 13
4. Windex Windex 10
5. BIRELLIMUSTAFA BIRELLIMUSTAFA 10
6. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 10
7. OPORDACE OPORDACE 9
8. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 8
9. Ali96 Ali96 8
10. LATSTAR LATSTAR 7

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 190  
2. BIack BIack 182  
3. SU1CIDE SU1CIDE 144  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 143  
5. BenAydiN123 BenAydiN123 125  
6. m4ltoz m4ltoz 118  
7. JK JK 67  
8. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 54  
9. MERCEDESC200 MERCEDESC200 47  
10. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 42  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
F534T5342634 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MSTAFA1617 CAGRI_KUFUR
(ISIM YOK) Sistem_Ban
BENSIYAR159 Sistem_Ban
sdgwesrhgr KAPATILDI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.