Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49070 3657314
2. RavenBrotherhoods 10 3086416
3. FLEXISPORT 70910 2904370
4. WarLogs 750 1969532
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 250 1336158
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1121890
10. JOXELANGER 4000 859400
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15204732
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774320
3. vallanebilim vallanebilim 11584418
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7166483
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6966969
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,072
ikarakterToplam Karakter841,003
itakimToplam Takım3,700
iesyaToplam Eşya811,912
izombiToplam Öldürülen Zombi265,157,145
isivilToplam Öldürülen Sivil5,316,415
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,003,395

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Extraction Extraction 42
2. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 35
3. MERCEDESC200 MERCEDESC200 21
4. ASTEHASANREIZ ASTEHASANREIZ 15
5. T4rumaR T4rumaR 14
6. CrevaS CrevaS 13
7. Ali96 Ali96 11
8. hasann96 hasann96 11
9. IRONSIDES IRONSIDES 11
10. hApXhArD hApXhArD 10

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 351  
2. Extraction Extraction 312  
3. MERCEDESC200 MERCEDESC200 305  
4. bmw159 bmw159 206  
5. SemihKUBAT SemihKUBAT 113  
6. Andromache Andromache 112  
7. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 63  
8. mami96 mami96 54  
9. LATSTAR LATSTAR 53  
10. CrevaS CrevaS 47  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. MaddoXEfsaneTR 155 63 sWENLYcENTURIES
2. BESTARIUS 109 63 sWENLYcENTURIES
3. delicireal 89 72
4. EMEKLIMARESAL 80 68 LORDOFTHELOTUS
5. EMELSAYIN 79 53
6. IzmirGuzelliOp4P 73 57 PROFOSYONELMILITARY
7. Windex 73 39 TURKISHARMEDFORCES
8. RayLersI 71 67 KéSHMAN
9. JohnyBes3t 71 50 FUZZSIMULATOR
10. AlzheimerRamazaN 68 59 MrJexsiana

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR
tAHOK Reklam
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.