Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49070 3825573
2. RavenBrotherhoods 10 3113706
3. FLEXISPORT 71945 3090078
4. WarLogs 750 1999100
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 250 1393915
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1141485
10. JOXELANGER 4000 859400
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15214316
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774320
3. vallanebilim vallanebilim 11584418
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7166936
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6972776
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,117
ikarakterToplam Karakter841,049
itakimToplam Takım3,702
iesyaToplam Eşya812,395
izombiToplam Öldürülen Zombi265,183,691
isivilToplam Öldürülen Sivil5,321,827
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,004,929

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 22
2. BIack BIack 21
3. Chyres Chyres 20
4. m4ltoz m4ltoz 14
5. CIA CIA 14
6. KerimCanWaowwwww KerimCanWaowwwww 8
7. RedWizard RedWizard 8
8. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 7
9. 619 619 7
10. BenAydiN123 BenAydiN123 7

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 74  
2. m4ltoz m4ltoz 62  
3. BIack BIack 41  
4. DARVEN DARVEN 30  
5. BenAydiN123 BenAydiN123 26  
6. tcali tcali 20  
7. Chyres Chyres 20  
8. RedWizard RedWizard 19  
9. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 18  
10. CIA CIA 17  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR
tAHOK Reklam
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.