Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FEARWOOW 0 5500442
2. Kaedwen 1100 4393845
3. NexaREIGN 50 3234405
4. ALLIGATORARMY 0 2666267
5. fourdeathblow 10500 2547491
6. SCAN 0 2198320
7. Snakes 60 1259811
8. RELAXGOODBYE 11240 1161837
9. LOOT 0 1041018
10. FUZZSIMULATOR 44620 952748
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15653973
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14094959
3. MrDosep MrDosep 11885190
4. m4ltoz m4ltoz 9138969
5. SvENA SvENA 9052496
6. DobermanFurkan DobermanFurkan 7981963
7. PriSoners PriSoners 7399551
8. AystiSeftali AystiSeftali 7339196
9. EltrYeur EltrYeur 7222214
10. SPY SPY 6926591
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap680,364
ikarakterToplam Karakter848,005
itakimToplam Takım3,775
iesyaToplam Eşya960,794
izombiToplam Öldürülen Zombi272,119,649
isivilToplam Öldürülen Sivil6,273,501
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,266,258

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Ayicigim Ayicigim 38
2. xMuamma xMuamma 28
3. KRKENS KRKENS 27
4. JOHNSHELY JOHNSHELY 25
5. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 18
6. SIKMIYIMANANI SIKMIYIMANANI 14
7. SAYIMLAR SAYIMLAR 11
8. DARB3LIMATKAP DARB3LIMATKAP 11
9. BAKDALGANA01 BAKDALGANA01 7
10. SAYIMLAR2 SAYIMLAR2 7

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. KRKENS KRKENS 45  
2. xMuamma xMuamma 41  
3. Ayicigim Ayicigim 41  
4. SIKMIYIMANANI SIKMIYIMANANI 38  
5. JOHNSHELY JOHNSHELY 30  
6. VenturouS VenturouS 26  
7. LemonHazee LemonHazee 19  
8. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 19  
9. DAX DAX 18  
10. IsBackScary IsBackScary 17  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. xAethrod 165 68 1453FETIH
2. GangstasPARADISE 112 71 1453FETIH
3. DARB3LIMATKAP 106 96 KillZone
4. TheBaysaner 71 90
5. GECEMAVISI61 67 67 Snakes
6. IsBackScary 64 61 KillZone
7. ScrewFrenk 48 63
8. BATUEXE 45 46 FLEXISPORT
9. slientdead07 44 47 1453FETIH
10. XEXEMA 31 42 Kaedwen

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
maymun123 Sistem_Ban
XxFadexX Sistem_Ban
fade57 Sistem_Ban
23214 TICARET
D666D Sistem_Ban
Ayhanyavas Sistem_Ban
SIKMIYIMANANI RZ_OTO_BAN_SYSTEM
SOLARYUMAHMET RZ_OTO_BAN_SYSTEM
DarkSalvo RZ_OTO_BAN_SYSTEM
MANGONA RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.